Hakkımızda

BAPAŞ PROFİL A.Ş. - HAKKIMIZDA & TARİHÇE

Kalite Bulaşıcıdır 

Avrupanın en büyük Plastik resim çerçevesi ve dekoratif mobilya profili imalatı yapan DORTDİVAN, 1975 yılında kurulmuştur. Toplam 31.000 m2 kapalı alanda yüksek kalite ve benzersiz tasarımları ile ahşap ve plastik resim çerçeve profilleri, dekorasyon profilleri ve dekoratif mobilya profilleri üretimi gerçekleşiren lider bir kuruluştur. 

2008 yılından bu yana mobilya sektöründe yer alan firmamız, sektöründe söz sahibi ve öncü firmaların dekoratif mobilya profilleri ihtiyaçları konusunda çözüm ortağı olmuştur.

Bu doğrultuda sektördeki mükemmelliyetci kalite anlayışıyla müşteri menuniyetini ilke edinen firmamız bu vasıflarıyla ve herzaman müşteri memnuniyetini dikkate alan ticaret anlayışımızı kenar bantı üretiminede taşımaya karar vererek 2012 yılında BAPAŞ A.Ş. yi kurduk. 

BAPAŞ A.Ş. 10.000 m2 kapalı 5000 m2 açık toplam 15.000 m lik bir alanda,en son teknoloji ile donatılmış ekipmanları ve konusunda deneyimli uzman kodrosuyla modern tesisiyle hizmet vermektedir. 

Kullandığımız hammaddeler sektörde söz sahibi yerli ve yabancı firmalardan tedarik edilerek, kalite kontrol laboratuvarlarımızda onaylanarak üretime alınmaktadır. Toplam kalite yönetimi doğrultusunda her aşamada kaliteden ödün vermeden mobilya sektöründeki her türlü sunta mdf ve plakalara uygun kenar bantı üretimi gerçekleştirmek üzere kurulan firmamız renk laboratuvarlarımızda istenilen renk ve desenlerde kenar bandı tasarlanmaktadır.