Kalite Kontrol Labaratuarı

KALİTE KONTROL LABARATUARI

Decoband olarak kaliteyi her aşamada kontrol etmek için çabalıyoruz. Bu doğrultuda uygulanan Toplam Kalite Yönetimi esaslarını üç ana başlıkta toplayabiliriz; kullanılan hammadde ve  girdilerin hep aynı ve istenilen standartlarda olması, üretim sürecinin standartları karşılaması ve nihai ürünlerin hep aynı standartlarda olması. 

Decoband kenar bantları mükemmel renk uyumuyla, standart kalınlıklarıyla, pürüzsüz yüzey kalitesiyle üretimin her aşamasında gerekli kalite testlerinden geçerek müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Üretimde kullanılan hammaddeler sektörün lider firmalarından tedarik edildikten sonra gerekli kalite testlerinden geçirilip üretime verilmektedir. Üretim aşaması boyunca kenar bantlarımız sürekli olarak kırılma, çekme, uzama, yapışma ve yüzey kalitesi bakımından kontrol edilmektedir.

Kenar bantlarımız her türlü mdf / sunta ve diğer plakalarla renk ve desen uyumunda olması için hassas bir baskı aşamasında geçmektedir. En son teknoloji baskı makineleri en kaliteli baskı mürekkebleri ve tebrübeli kodromuzla maksimum uyumu yakalamak için titiz bir çalışma yürütülmektedir.

Desenlenen kenar bantlarımız her türlü darbeye ve dış etkenlere dayanıklı olması için gerekli testlerden geçmeden UV Lak uygulaması gerçekleşmemektedir. UV Lak teknolojisiyle her türlü temizlik maddesine dayanıklı, çizilmeyen ve kalıcı desen kalitesine sahip ürünler üretilmektedir.